Wiosną ruszają prace na Bielawach!

 

topolowa jaworowa obornikiPlac zabaw i zewnętrzna siłownia mają zostać wybudowane na wiosnę na obornickich Bielawach.

W wyniku ogłoszonego przetargu na wykonanie placu rekreacji przy ulicach Topolowa i Jaworowa spłynęły 2 oferty. Jedną przygotowała firma Progres z Leszna, a drugą kiszewskie Budro. Korzystniejsza jest propozycja obornickiej firmy i to pewnie ona zrealizuje to zadanie.

Temat przebudowy placu powstał już kilka lat temu. Walczyła o niego radna Beata Matelska. Spotkanie z mieszkańcami Bielaw odbyło się choćby w roku 2014. Pisaliśmy o tym tutaj. W najbliższych dniach powinniśmy poznać oficjalnie wykonawcę placu zabaw, zewnętrznej siłowni oraz miejsc parkingowych na Bielawach.

Dla mieszkańców Bielaw to zapewne dobra informacja. Brakuje im nie tylko miejsc do wypoczynku, ale także miejsc parkingowych. Ta inwestycja zapewne poprawi sytuację w tej części Obornik.

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież