Wiosną ruszają prace na Bielawach!

 

topolowa jaworowa obornikiPlac zabaw i zewnętrzna siłownia mają zostać wybudowane na wiosnę na obornickich Bielawach.

W wyniku ogłoszonego przetargu na wykonanie placu rekreacji przy ulicach Topolowa i Jaworowa spłynęły 2 oferty. Jedną przygotowała firma Progres z Leszna, a drugą kiszewskie Budro. Korzystniejsza jest propozycja obornickiej firmy i to pewnie ona zrealizuje to zadanie.

Temat przebudowy placu powstał już kilka lat temu. Walczyła o niego radna Beata Matelska. Spotkanie z mieszkańcami Bielaw odbyło się choćby w roku 2014. Pisaliśmy o tym tutaj. W najbliższych dniach powinniśmy poznać oficjalnie wykonawcę placu zabaw, zewnętrznej siłowni oraz miejsc parkingowych na Bielawach.

Dla mieszkańców Bielaw to zapewne dobra informacja. Brakuje im nie tylko miejsc do wypoczynku, ale także miejsc parkingowych. Ta inwestycja zapewne poprawi sytuację w tej części Obornik.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież