Zarząd Dróg Powiatowych chce remontować mosty. Co z drogami?

zarzad drog powiatowych chce remontowac mosty. co z drogamiZarząd Dróg Powiatowych w Obornikach chce, aby w 2018 roku skupić się na remontach mostów.

Taką sugestię przekazał na styczniowej sesji dyrektor Bogdan Andrzej Jeran. Stan przepraw na drodze powiatowej pomiędzy Ryczywołem i Rogoźnem wymaga szybkich działań. Wiadukt na Suchodole, po wprowadzeniu zwężenia, stanowi dodatkowe zagrożenia dla ruchu. Będą też potrzebne pieniądze na most na Wełnie w Kowanówku.  

To jednak sugestie ze strony dyrektora Jerana. Ostateczna decyzja będzie należała do Zarządu Powiatu Obornickiego.

Komentarze   

0 #1 komar 3x 2018-02-07 08:19
Pewnie , że lepiej mosty przez trzy lata remontować, a to tyle, co pomalować barierki i zakleić dziury niż brać się za drogi. Żeby te drogi prowadziły do szpitala...wted y i pieniądze by się znalazły.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież