Kolejny pojazd ciężarowy przejechał przez "mały most"

Kolejny pojazd ciezarowy przejechal przez maly most

Po "małym moście" w Obornikach przejechało kolejne ciężarowe auto.

Zdjęcia ilustrujące przejazd pojazdu przez mniejszy most na Warcie przesłał nam nasz czytelnik z Ocieszyna. Sytuacja miała miejsce dziś 2 stycznia ok. godz. 14:05.

Sytuacje z przejazdem dużych pojazdów po moście zdarzają się nagminnie. Powodują spore utrudnienia dla innych uczestników ruchu. Ma to także wpływ na stan techniczny przeprawy. Większość łamiących przepis kierowców jest spoza regionu Obornik. Niestety zdarzają się też nieodosobnione przypadki, gdy czynią to oborniczanie.

Rok 2018 ma przynieść jedną ważną zmianę. Zapewnił nas w tym osobiście Burmistrz Obornik Tomasz Szrama: Nie będę deklarował dokładnej daty, ale w tym roku na pewno zamontowany zostanie na moście monitoring.

Na razie musimy liczyć na czujność policji i straży miejskiej. Ważne, abyśmy też sami troszczyli się o wspólne dobro i przekazywali do służb informacje o łamanych przepisach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież