Ukraińska delegacja w Ryczywole

ukrainska delegacja w Ryczywole

Delegacja z ukraińskiej gminy Bilcze Złote gościła w Ryczywole.

W dniach 18 i 19 grudnia 2017 r. na terenie gminy Ryczywół gościła delegacja z Ukrainy w składzie: p. Halina Ogorodnik – Wójt gminy Bilcze Złote, p. Vladimir Ivanyszyn – Rektor Podolskiego Państwowego Uniwersytetu Rolniczo-Technicznego w Kamieńcu Podolskim, p. Taras Hutsol - Prorektor Podolskiego Państwowego Uniwersytetu Rolniczo-Technicznego w Kamieńcu Podolskim, którzy w towarzystwie senatora J.F. Libickiego zapoznali się z funkcjonowaniem samorządu, jednostek oświatowych, organizacji pozarządowych,  realizowanymi inwestycjami oraz działalnością przedsiębiorstw zatrudniających pracowników narodowości ukraińskiej: Parkiety G.J. w Gorzewie oraz Łuk-Mar GPG w Ryczywole.

Współpraca między samorządami ma być rozwijana.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież