Gmina Oborniki ma uchwalony budżet na rok 2018

gmina oborniki ma budzet na rok 2018

Rada Miejska w Obornikach uchwaliła budżet na rok 2018.

29 grudnia 2017 roku to bardzo ważna data w nowej historii gminy Oborniki. Rada Miejska przyjęła budżet na rok 2018. Przed burmistrzemTomaszem Szramą czeka niezwykle trudne zadanie. W budżecie na przyszły rok znalazło się blisko 155 mln zł. Na terenie gminy będzie miało miejsce wiele inwestycji, które na wiele lat zmienią jej oblicze. Wśród nich znajduje się m.in. budowa węzłów przesiadkowych, ścieżka pieszo-rowerowa do Stobnicy, czy świetlica w Ocieszynie.

Za przyjęciem budżetu głosowało 20 z 21 radnych.

Szczegóły uchwalonego budżetu przedstawimy w osobnym artykule.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież