Uczcili pamięć o powstańcach wielkopolskich (film)

Uczcili pamiec o powstancach wielkopolskich

W Pacholewie uczczono pamięć o powstańcach wielkopolskich.

27 grudnia przypadła 99. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego. W gminie Oborniki uczczono datę wybuchu insurekcji m.in. w Pacholewie. To tam na Skwerze Powstańców Wielkopolskich kwiaty złożyli m.in. starosta Adam Olejnik, z-ca burmistrza Piotr Woszczyk i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Henryk Brodniewicz.

Rocznicę wybuchu Powstania uczcili też: strażacy z OSP Pacholewo, strażacy z OSP Rożnowo, sołtys Bożena Kubiatowicz, członek Rady Sołeckiej Roman Białachowski, ks. proboszcz  Nawrocki Tomasz, Dariusz Wojcieszak z małżonką z Długiej Gośliny.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież