W hołdzie poległym i prześladowanym

Przedstawiciele N.S.Z.Z. „Solidarność”, Koła Terenowego  Prawa i Sprawiedliwości oraz Obywatelskiego Komitetu Samorządowego Ziemi  Obornickiej, 13 grudnia br. złożyli  symboliczne wiązanki kwiatów oraz zapalili znicze pod tablicą upamiętniającą  powstanie  N.S.Z.Z. „Solidarność”, mieszczącą się pod Urzędem Miejskim.

W uroczystości brał udział Wiceprzewodniczący Zarządu Okręgu 38 P.I.S.  Michał Zieliński. W ten sposób złożono hołd poległym i prześladowanym przez reżim komunistyczny. 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież