Świąteczna Akcja „Solarisa” w Kowanówku

swiateczna Akcja Solarisa w Kowanowku

Przed świętami odbył się już siódmy finał „Charytatywnej Świątecznej Akcji z Solarisem”. 
Pracownicy firmy z potrzeby serca, przeznaczając prywatne pieniądze, ofiarowali każdemu uczniowi ZSS w Kowanówku prezent w postaci wymarzonej książki, czym sprawili dzieciom i młodzieży ogromną radość.

Oprócz tego szkoła otrzymała iPady oraz zmywarkę na wyposażenie klasy gospodarstwa domowego, którą podarowała Fundacja Zielony Jamnik, na ratunek bezbronnym.

Dzięki współpracy z fundacją nasi uczniowie mają szansę na nowoczesne, multimedialne lekcje, które nie tylko pozwalają na aktywizację, ale na poprawę jakości nauczania. 
W ramach wdzięczności nasi uczniowie pod opieką Pani Beaty Guz i Pani Beaty Zdancewicz, zaprezentowali przepiękne przedstawienie jasełkowe, własnoręcznie przygotowane kartki dla darczyńców, fotoksiążkę ilustrującą dotychczasowe akcje oraz słodki, świąteczny poczęstunek.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w akcji pracownikom oraz Pani Solange Olszewskiej- Prezes "Solarisa", za umożliwienie pracownikom zorganizowania takiego przedsięwzięcia. Pani Alicji Malewicz- Pełczyńskiej i Marcjannie Pawlak za koordynowanie akcji i jej organizację. 
Koordynatorem i organizatorem szkolnej akcji była pani Zyta Czechowska.

Komentarze   

0 #1 Zyta 2017-12-28 11:43
Kolejny raz(siódmy) mogliśmy liczyć na pracowników Solarisa. Serdecznie dziękuję!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież