Spotkanie opłatkowe strażaków z gminy Oborniki (film)

spotkanie oplatkowe strazakow z gminy oborniki

Strażacy z gminy Oborniki spotkali się wspólnie przy stole wigilijnym.

Spotkanie otwarł dh Krzysztof Tomaszewski - prezes zarządu powiatowego ZOSP w Obornikach. Przedstawił zaproszonych gości i złożył najserdeczniejsze życzenia strażakom. Następnie przemówił burmistrz Tomasz Szrama nazwany przez prezesa Tomaszewskiego "przyjacielem strażaków". Kilka statystyk z kończącego roku przedstawił st. bryg. Sławomir Zdrenka – Komendant Powiatowy PSP w Obornikach.

Po odśpiewaniu kolędy strażacy złożyli sobie życzenia. W ostatniej odsłonie piątkowego spotkania 15 grudnia było przekazanie zakupionego sprzętu dla jednostek OSP, w tym samochodu dla ochotników z Maniewa.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież