Burmistrz Szuberski pogratulował i podziękował radnym (film)

burmistrz szuberski podziekowal radnym

Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski podziękował radnym za przyjęcie budzetu na rok 2018.

Rok 2018 zapowiada się pod znakiem dużych inwestycji. Pierwszym priorytetowym zadaniem będzie Plac Karola Marcinkowskiego. Zadanie bardzo ważne choćby ze względu na deklaracje burmistrza o konieczności dokonania zmian na głównym placu w mieście w kampanii wyborczej. Rogoźno potrzebuje wizytówki i Plac zapewne spełniłby te oczekwiania.

Drugą bardzo ważną budową będzie zapewne przebudowa ulic Długiej i Seminerialnej. Inwestycja warta ok. 6 mln zł czeka na potwierdzenie dofinansowania z tzw. schetynówek. Gmina Rogoźno ma je otrzymać jeszcze w tym roku. Jeśli tak się stanie to będzie to rok stojący pod znakiem inwestycji w mieście nad Wełną.

Za przyjęcie budżetu podziękował radnym burmistrz Szuberski.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież