Kiedy wróci luneta na punkt widokowy w Obornikach?

Kiedy wroci luneta na punkt widokowy w Obornikach?

Od wiosny na punkcie widokowym w Obornikach brakuje luneta. Kiedy wróci na swoje miejsce?

Punkt widokowy przy ul. Objezierskiej cieszy się dużym zainteresowaniem. Nie tylko oborniczanie odwiedzają go chętnie. Niestety wiosną tego roku luneta została skradziona. Przez okres letni jedna z atrakcji miasta straciła swój atrybut.

Jest szansa, że jeszcze w tym tygodniu pojawi się ona na swoim miejscu. Przemysław Mączyński z Wydziału Inwestycji i Rozwoju zdradził nam, że wykonawca ma ją lada dzień zamontować.

Osobna sprawa to nader częste dewastacje tego sprzętu. O monitoring wnioskowali już dwukrotnie radni Ariel Mańczak i Waldemar Cyranek. Problem ma zostać rozwiązany w przyszłym roku. Czy tak się stanie faktycznie zadecyduje Rada Miejska - poinformowała nas Iwona Chmielarczyk z Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież