Będą zmiany w opłatach za Żłobek Miejski w Obornikach? (film)

Beda zmiany w oplatach za Zlobek Miejski?

Komisja Oświaty i Spraw Społecznych w Obornikach pozytywnie zaopiniowała wniosek o obniżenie miesięcznej opłaty za pobyt dziecka w Żłobku Miejskim.

Wypracowanie wspólnego rozwiązania udało się osiągnąć między dyrektorem Krzysztofem Hetmańskim i rodzicami podczas posiedzenia Kosmisji w dniu 23 października. Komisja pozytywnie zaopiniowała to rozwiązanie. Głównym wątkiem sporu była kwestia opłaty, gdy dziecko nie korzysta ze Żłobka z powodu choroby.

W tej chwili opinie muszą wyrazić pozostałe komisje działające przy obornickiej Radzie Miejskiej. Czy ostatecznie te rozwiązania wejdą w życie dowiemy się  najpóźniej w styczniu.

Poniżej zapis z posiedzenia Komisji Oświaty i Spraw Społecznych w dniu 23.10.2017r.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież