Wicestarosta A. Okpisz o zakończonych pracach na ul. Sanatoryjnej (film)

Wicestarosta A. Okpisz o zakonczonych pracach na ul. Sanatoryjnej

Wicestarosta Andrzej Okpisz opowiedział nam o zakończonej inwestycji przy ul. Sanatoryjnej w Kowanówku.

Inwestycja była finansowana przez 3 strony: Powiat Obornicki, Gminę Oborniki (po 25%), a 50% pozyskano z Programu Przebudowy Dróg Gminnych i Powiatowych. Dodatkowo Gmina Oborniki sama wybudowała m.in. pętlę autobusową w Kowanówku. Całość kosztowała blisko 5,2 mln zł brutto.

W ramach prac wykonano m.in. nowa jezdnię, ścieżkę pieszo-rowerową, kładkę na rzece oraz oświetlenie.

 

Komentarze   

0 #1 Bzk 2017-11-29 20:30
Oświetlenie które nie działa :)
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież