Przejdź do głównej treści

Obornicki poseł wziął udział w inauguracyjnej sesji MRM (film)

| Łukasz | Lokalne

Obornicki posel wzial udzial w inauguracyjnej sesji MRM

Obornicki poseł Krzysztof Paszyk wziął udział w sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej inaugurującej IV kadencję.

14 listopada młodzi radni złożyli ślubowanie i odebrali legitymacje. Swoimi doświadczeniami politycznymi i m.in. pełnieniem funkcji sekretarza podzielił się z młodzieżą pan poseł Krzysztof Paszyk.

Zumba, tabata, stretching i atrakcje dla dzieci – wszystko w jednym celu. W niedzielę 8 lutego w Obornikach odbędzie się Charytatywny Maraton Fitness, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie Joanny Marcinkowskiej.
Obornicka komunikacja obsługuje dziś wszystkie linie. Silny poranny mróz nie spowodował opóźnień.
Warunki pogoda opóźniają prace budowlane przy budowie sali gimnastycznej w Chrustowie. Wykonawca złożył wniosek o wydłużenie czasu realizacji zadania. 
Tak niskich temperatur dawno nie było w naszym regionie. W medialnym szumie wokół słusznej walki o dobro zwierząt nie możemy zapominać o ludziach – szczególnie o tych, którzy zimą są najbardziej narażeni.
16 stycznia 2026 r. w obornickim szpitalu  odbyła się wizyta autoryzacyjna mająca na celu weryfikację spełniania wymagań określonych w ustawie z dnia 16 czerwca 2023 r. o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta.
W 2026 roku Rodzinny Ogród Działkowy im. mjr. Dobrzyckiego zyska nowy osprzęt elektryczny. Burmistrz Obornik Tomasz Szrama podpisał umowę, która pozwoli zrealizować zadanie.
Pasażerowie autobusu S.C. Transport podróżowali na 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udekorowanym pojazdem. Czerwone baloniki pozostaną do 14 lutego.