Przejdź do głównej treści

Naczelnik M. Cieciora o problemach z rejestracją pojazdów (film)

| Łukasz | Lokalne

Naczelnik M. Cieciora o problemach z rejestracja pojazdow

Od 13 listopada obowiązuje nowy system ewidencji pojazdów CEPiK. To poprawiona i przede wszystkim rozszerzona wersja pierwszego programu.

Już kilka tygodni przed oficjalnym rozpoczęciem pracy z nowym systemem było wiadomo, że wystąpią problemy techniczne. Tak też się stało w poniedziałek. W kilkuset starostwach w całej Polsce pojawiły się problemy z rejestracją aut. Płynna praca systemu ma być podobno możliwa za ok. 2 tygodnie.

Taka sytuacja ma miejsce też w Obornikach. O pracy systemy CEPiK 2.0 mówił nam dziś Naczelnik Wydziału Komunikacji i Rozwoju Michał Cieciora. Przy okazji dziękuje klientom za wyrozumiałość i cierpliwość Wydziału, jak i też za ciężką prace urzędnikom z Wydziału Komunikacji  związku z niedogodnościami przy współpracy z systemem CEPiK 2.0.

Nadia Janka była gościem Burmistrza Rogoźna Łukasza Zaranka. Powodem były sukcesy rogozińskiej nastolatki.
Powiat Obornicki pozyskał pożyczkę z Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Pozwoli ona zbudować boisko przy Zespole Szkół i. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie.
Już w grudniu ulice regionu rozświetli świąteczny konwój aut i sań – Moto Mikołajki 2025! Święty Mikołaj wraz z elfami i Grinchem odwiedzi dzieci, które czekają na prezenty, uśmiech i sporą dawkę świątecznej magii.
Po zakończeniu prac przy wymianie pieca w Świetlicy Wiejskiej w Nowołoskońcu mieszkańcy znów spotkają się w odnowionym budynku. Już 8 listopada o godz. 18:00 odbędzie się tam Dzień Seniora – z poczęstunkiem, biesiadą i pokazem ratowniczym OSP.
Pojazd Polaris RZR TRAIL S 1000 został wybrany przez Komendę Powiatową Policji w Obornikach ze względu na swoje właściwości terenowe, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania - pisze w piśmie w odpowiedzi na nasze pismo Komenda Powiatowa Policji w Obornikach.
W Jaraczu intensywnie myślą o zbliżających się małymi krokami świętach Bożego Narodzenia.
Przed budową nowego boiska przy ul. Objezierskiej w Obornikach zebrano ziemię i trawę. Dokąd ona trafiła?