Przejdź do głównej treści

W czwartek spotkanie z posłami J. Rutnickim i B. Budką z PO

| Łukasz | Lokalne

W czwartek spotkania z poslami J. Rutnickim i B. BudkaPosłowie Jakub Rutnicki i Borys Budka będą gospodarzami spotkania, które odbędzie się w czwartek 16. listopada w Centrum Rekreacji Oborniki.

Tematem przewodnim spotkania posłów Platformy Obywatelskiej będzie prawo w Polsce: Czy Polska jest jeszcze państwem prawa? Rozmowa toczyć się będzie m.in wokół takich spraw, jak współpraca rządu z parlamentem, czy z obywatelami.

W imieniu posłów zapraszamy na Klub Obywatelski na godz. 17:00.

9 września zmarł Tadeusz Kasperek, pierwszy komendant Straży Miejskiej w Obornikach. Informację przekazał obornicki urząd.
W Centrum Rekreacji Oborniki trwa coroczna przerwa techniczna. Choć dla mieszkańców oznacza to chwilowy brak kąpieli, dla pracowników to najbardziej intensywne dwa tygodnie w roku.
Gmina Oborniki prowadzi wymianę tabliczek z nazwami ulic. Zakończył się kolejny etap.
Władze Rogoźna oddały hołd ofiarom II wojny światowej.
30 sierpnia 2025 r. mieszkańcy gminy Rogoźno wspólnie podziękują za tegoroczne plony. Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się Dożynki Gminne – wydarzenie łączące tradycję z rozrywką.
Jarosław Łatka zrezygnował z funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej w Rogoźnie. 
W Obornikach powstała Spółdzielnia Energetyczna Oborniki. To wspólna inicjatywa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach oraz dwóch firm z Poznania – Dathause Sp. z o.o. i Polska Energia Odnawialna Sp. z o.o.