Zaranek poza Nowoczesną

zaranek poza nowoczesna

Według informacji, do których dotarł portal eoborniki.pl dotychczasowy przewodniczący struktur Nowoczesnej w powiecie obornickim – Łukasz Zaranek w ostatnich dniach złożył rezygnację z piastowanej funkcji i członkostwa w partii.

Oficjalnym powodem rezygnacji były względy osobiste. Taką informację otrzymaliśmy od rogozińskiego radnego. Nieoficjalnie jednak rezygnacja może mieć związek z brakiem możliwości współpracy z nowo wybranymi władzami Nowoczesnej na poziomie województwa i planami radnego Zaranka w przyszłorocznych wyborach samorządowych.

Komentarze   

+2 #1 kSZak 2017-11-14 09:57
i dobrze, facet jest zbyt inteligentny na ty oszołomów
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież