Poseł Porzucek o obwodnicy Obornik (film)

Posel Porzucek o obwonicy Obornik

Poniedziałkowe spotkanie z posłami Prawa i Sprawiedliwość pomogło przybliżyć tematy 2 ważnych inwestycji z punktu widzenia Obornik: obwodnicy i mostu na Warcie.

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości przybyli do Obornik na zaproszenie Michała Zielińskiego. Byli to: Marcin Porzucek, Tomasz Ławniczak i Marta Kubiak. W spotkaniu tym uczestniczyli m.in. Burmistrz Obornik Tomasz Szrama, Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, wicestarosta Andrzej Okpisz i Wiceprzewodniczący RM w Rogoźnie Paweł Wojciechowski.

Posłowie Prawa i Sprawiedliwość przybliżyli sytuację w temacie budowy obwodnicy Obornik, ale także remontu mostu na Warcie. Obie inwestycje są niezwykle ważne i potrzebne, co podkreślają wszyscy. Istotne, aby w końcu doszło do ich realizacji, a utrudnienia z tego powodu, nie były zbyt drastyczne dla regionu.

Jedno jest pewne po spotkaniu. Posłowie Prawa i Sprawiedliwości z całej Wielkopolski zjednoczyli się, aby w końcu odciążyć północną część województwa od korków. Stąd też obecność Tomasza Ławniczaka z Ostrowa Wielkopolskiego, który doskonale zna od podszewki problemy związane z realizacją trudnej inwestycji, jaką jest budowa obwodnicy miasta.

Dziś zapraszamy do obejrzenia pierwszej części, w której na temat mostu i obwodnicy wypowiedział się poseł Marcin Porzucek. W czwartek zapraszamy do obejrzenia drugiej części z udziałem posła Tomasza Ławniczaka.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież