Zmiana nazwy głównej ulicy w Rogoźnie

Zmiana nazwy glownj ulicy w Rogoznie

Z dniem 28 września 2017 roku weszła w życie uchwała Rady Miejskiej w Rogoźnie nadająca ulicy w Rogoźnie nową nazwę. Dotychczasowa ul. II Armii Wojska Polskiego otrzymała nazwę Wojska Polskiego.

Zgodnie z zapisami ustawy o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej dokonywane zmiany nazwy nie mają wpływu na ważność dokumentów zawierających nazwę dotychczasową. Oznacza to, że nie ma obowiązku wymiany dowodów rejestracyjnych oraz praw jazdy z powodu zmiany nazwy ulicy aż do utraty ważności tych dokumentów.

Szczegółowe informacje dotyczące wprowadzonych zmian oraz informacja ze Starostwa Powiatowego dostępne poniżej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież