Posłowie PiS zapraszają na spotkanie w sprawie obwodnicy Obornik

Poslowie pis zapraszaj na spotkanie w sprawie obwodnicy Obornik

Posłowie Prawa i Sprawiedliwość zapraszają na spotkanie, która odbędzie się w Centrum Rekreacji Oborniki.

W poniedziałek 16 października do Obornik przyjadą posłowie Prawa i Sprawiedliwość. Będą to: Marcin Porzucek, Marta Kubiak i Tomasz Ławniczak. Jak nam zdradził Michał Zieliński, pełniący rolę gospodarza, głównym tematem spotkania będzie obwodnica Obornik. Z tego też powodu obecny będzie reprezentant Ostrowa Wlkp. - poseł Ławniczak. Każdy, kto jeździ na południe Polski wie, że miasto to ma już upragnioną obwodnicę. Poseł będzie mógł przekazać praktyczne informacje z przebiegu prac na poszczególnych etapach tej inwestycji.

 
Początek spotkania w sali konferencyjnej CRO o godz. 18:00
plakat

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież