Oborniki dostały pieniądze na nowy plac targowy!

Oborniki dostaly pieniadze na nowy plac targowy

W środę 11 października zapadła decyzja o przyznaniu Gminie Oborniki dofinansowania na targowisko miejskie.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego rozdysponował środki na budowę targowisk. Środki przeznaczone na ten cel były z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Tym sposobem nowoczesne miejsca handlowe będzie miało 16 gmin. Jedną z nich będzie obornicki samorząd.

Przypominamy, że po przebudowie przy ul. Chłopskiej znajdzie się zadaszony budynek. Oprócz tego pojawią się zadaszone stragany. Centralna część ma być wolnym, niezabudowanym placem, aby można było tam ustawić nawet scenę. 

Na czas przebudowy placu przy ul. Chłopskiej targowisko zostanie przeniesione prawdopodobnie na teren Obornickiego Ośrodka Kultury.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież