Mariusz Kozłowski sołtysem Bogdanowa. Wybrano nową Radę Sołeckę

Mariusz Kozlowski soltysem Bogdanowa

Mariusz Kozłowski został wybrany Sołtysem Bogdanowa. Mieszkańcy wybrali też nową Radę Sołecką. Zebraniu przewodniczył radny Błażej Pacholski.

Blisko 100 osób decydowało o wyborze nowego gospodarza wsi i Rady Sołeckiej. Oddano 95 ważnych głosów, które zadecydowały o wyborze Mariusza Kozłowskiego. Poparło go dokładnie 61 mieszkańców Bogdanowa. 28 głosów otrzymał Arkadiusz Gardecki, a 6 Bogdan Woźniak.

Do Rady Sołeckiej zgłoszono 14 kandydatów. Jej członków wybierało 87 osób. Największe poparcie otrzymał Stefan Stepka (55 głosy), a następnie: Wojciech Nowicki (49), Joanna Tomczak (39), Agnieszka Walkowska (39), Arkadiusz Gardecki (36), Jolanta Migaszewska (33).

Do Rady nie dostali się: Leszek Białek, Krzysztof Dymek, Jan Grzybowski, Natalia Gruszczyńska, Bartłomiej Manszewski, Violetta Rychlińska, Wiesława Staniecka, Bogdan Woźniak.

W zebraniu uczestniczyli: Burmistrz Obornik Tomasz Szrama oraz radny Błażej Pacholski.

Wyniki wyborów do Rady można uznać za niespodziewane. W Bogdanowie zapowiada się nowe otwarcie. Nowemu Sołtysowi Bogdanowa i Radzie Sołeckiej gratulujemy i życzymy wytrwałości.

 

Komentarze   

0 #1 Kórczak 2017-10-12 15:39
Gratulacje dla nowego sołtysa i nowej rady sołeckiej. Bogdanowo ma wielkie możliwości, ale tylko wtedy, jeśli stanie się wspólnotą. Życzę, by tak się stało.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież