Znany termin zebrania w Bogdanowie

Znamy termin zebranie w Bogdanowie

Burmistrz Obornik wyznaczył datę zebrania wiejskiego w Bogdanowie.

Przed miesiącem Rada Sołecka wystosowała skargę do Burmistrza Obornik na działanie Sołtysa. Domagała się w nim zwołania zebrania. Pierwotnie miało się ono odbyć 20 września, ale kolidowało ono z warsztatami dla dzieci. Ostatecznie jego termin wyznaczono na wtorek 26 września. Burmistrz zwołał zebranie na godz. 18:00.

Jednym z ważnych punktów spotkania będzie fundusz sołecki. Termin na jego przyjęcie upływa 30 września.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież