Rozpoczęła się budowa ścieżki na ul. 11 Listopada w Obornikach (foto)

Rozpoczela sie budowa sciezki przy ul. 11 Listopada w ObornikachPrzy ul. 11 Listopada w Obornikach pojawił się ciężki sprzęt. Ruszyła bowiem budowa ścieżki pieszo-rowerowej.

We wtorek informowaliśmy o podjętej przez Gminę Oborniki decyzji o przebudowie ścieżki. Sprawa nie była łatwa, albowiem wiązało się to z zawiłościami własności gruntów.

Dziś przy głównej ulicy w Obornikach można dostrzec ciężki sprzęt. Zerwana została m.in. nawierzchnia asfaltowa, usunięto część zieleni. Wykonawca musi zakończyć prace w ciągu miesiąca.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież