Będzie nowa ścieżka w centrum Obornik

Bedzie nowa sciezka w centrum Obornik

Gmina Oborniki wybuduje nową ścieżkę pieszo-rowerową w centrum miasta, wzdłuż ulicy 11 Listopada.

Ścieżka była tematem jeszcze przed ostatnimi wyborami samorządowymi. Wtedy podkreślano problemy związane z własnością gruntów. Granice działek w tej części są nieregularne, a ich właścicielem są 3 podmioty: Gmina Oborniki, GDDKiA oraz Obornicka Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Informacja o budowie 138 metrów brukowanej oświetlonej ścieżki pieszo-rowerowej z pasem zielieni podana na stronie Urzędu oznacza, że udało się uregulować kwestie prawne.

Inwestycja warta jest ok. 150 tys. zł i zostanie wykonana przez firmę Budro.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież