Gotowa droga w Parkowie (foto)

Gotowa droga w Parkowie

Pomimo problemów pogodowych udało się ukończyć budowę drogi w Parkowie.

Na początku września zakończyła się kolejna inwestycja w gminie Rogoźno. Dotyczyła ona przebudowy drogi w Parkowie. Wykonawcą zadania była firma BIMEX Sp. z o.o. z Rudy. W ramach zamówienia wykonała między innymi: roboty przygotowawcze, koryto jezdni i jej nawierzchni, ułożenie krawężników, obrzeży i oporników, położenie nowych chodników z kostki brukowej, budowa odwodnienia, zagospodarowanie pobocza oraz oznakowanie poziome i pionowe. Łącznie Gmina wydała 617 657,30 zł brutto.

Gmina Rogoźno pozyskała na to zadanie dofinansowanie od Marszałka Województwa Wielkopolskiego w ramach budowy (przebudowy) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m. w kwocie 116 250 zł. 

Inwestycji nie sprzyjała pogoda, która utrudniała pracę przy wielu projektach w całym powiecie. Dodatkowo też wykonawca musiał dokonywać wielu poprawek, co też miało wpływ na oddanie do użytku drogi.

Inwestycje drogowe podnoszą komfort życia oraz bezpieczeństwo. Tak też się stało w Parkowie, o czym mówią sami mieszkańcy wsi.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież