Mieszkańcy Rożnowa walczą o ul. Żernicką

ul. Zernicka w Roznowie

Mieszkańcy Rożnowa walczą o ul. Żernicką od kilkunastu lat. 

Rożnowianie odbyli spotkanie z burmistrzem Tomaszem Szramą. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Mieszkańcy podobornickiej wsi przedstawili włodarzowi gminy swoje problemy związane z fatalnym stanem ul. Żernickiej. Pomimo obietnic od kilkunastu lat stan drogi się nie poprawia. W ostatnich latach w drodze znalazły się wszystkie media. Droga do sukcesu wydaje się bliższa niż kiedykolwiek.

W następstwie pierwszego spotkania burmistrz Szrama zaprosił mieszkańców na sesję Rady Miejskiej 23 sierpnia. Bezpośrednio z mieszkańcami Rożnowa spotka się w osobnym terminie, bo 5 września.

Nad sprawą cały czas czuwa Soltys Rożnowa Tomasz Łukaszewicz.

Komentarze   

0 #1 Mieszkaniec 2017-08-22 21:33
Witam chciałbym dodać iż brakuje jeszcze dokończenie kanalizacji bo niektóre działki boczna od ulicy żernickiej chcieliby mieć kanalizację to w wodociągach powiedzieli ze mamy sobie z finansować przepompownie porostu to w tych czasach to jakiś żart jeden sąsiad ma kanalizację a następny obok będzie musiał mieć szambo
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady:
Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: dres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież