Kończą się wakacje. Będą zmiany w komunikacji

Zmiany w rozkladzie komunikacji obornickiej

Od pierwszego września zmianie ulega rozkład jazdy obornickiej komunikacji. 

Oprócz przywrócenia do rozkładu tzw. szkolnych kursów Gmina Oborniki  wprowadziła kilka zmian. Szczegóły prezentujemy poniżej.

 

  1. Wracają tzw. kursy szkolne na swoje trasy
  2. Linia 23 kurs o 19:45 – kurs zostanie zlikwidowany ze względu na bardzo małe zainteresowanie
  3. Linia 34 kurs o 5:30 – kurs zostanie zlikwidowany
  4. Linia 25 nowy kurs z Objezierza do Obornik – przyjazd przed godz. 10:00. Nowy dodatkowy kurs zostanie wprowadzony do rozkładu na wniosek mieszkańców.

 

Pozostałe kursy pozostaną bez zmian.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież