Będzie drugie boisko przy ul. Seminarialnej w Rogoźnie?

Powstanie drugie boisko przy ul.Seminarialnej w Rogoznie?

W Rogoźnie otwarto koperty z ofertami na budowę boiska przy ul. Seminarialnej.

W mieście królewskim jest jedno boisko ze sztuczną niawierzchnią. Przeżywa ono oblężenie od rana do wieczora. Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski wraz z Radą Miejską dostrzegał ten problem i podjęli decyzję o budowie kolejnego obiektu.

W dniu 7 sierpnia otwarto koperty z ofertami. Gmina przeznaczyła na tę inwestycję blisko 290tys. zł. Najniższa propozycja jest jednak o blisko 60tys. zł wyższa. W najbliższych dniach powinniśmy poznać decyzję władz Gminy. Prawdopodobnie w budżecie zostaną zabezpieczone środki w wyższej kwocie, aby ta inwestycja została zrealizowana. Boisko byłoby gotowe w listopadzie br.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież