Na budynku przychodni lekarskiej w Ludomach zawisła wiecha

Na budynku przychodni w Ludomach zawisla wiecha

04.08.2017 r. została zawieszona wiecha na budynku przeznaczonym na przychodnię lekarską w Ludomach.

Zamówienie pn. „Budowa budynku komunalnego (usługowego) w Ludomach – Ośrodka Zdrowia - wraz z projektowanym zjazdem z drogi wojewódzkiej oraz miejscami postojowymi” jest realizowane przez Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe REMBUDEX Sp. J. Wojciech i Renata Kucińscy. Obecni na tej uroczystości, która symbolizuje zakończenie zasadniczego etapu budowy, byli: Wójt Gminy Ryczywół, p. R. Gembiak – Binkiewicz, Przewodniczący Rady Gminy, p. M. Bogacz, Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej, jednocześnie Sołtys Sołectwa Ludomy, p. M. Olech, Prezes Stowarzyszenia „Aktywni Razem” p.  G. Foedke oraz pracownicy  wraz z właścicielem firmy „Rembudex” p. W. Kucińskim. Podsumowano bieżące prace  oraz założenia na przyszłe miesiące. Wiadomo już, że kolor elewacji nowego budynku będzie biały z elementami szarości.  Jego powierzchnia wynosi prawie 200 m2.

W obiekcie znajdą się trzy gabinety lekarskie, recepcja, poczekalnia oraz pomieszczenia socjalne, sanitarne i gospodarcze oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy. Przy budynku powstaną również liczne miejsca postojowe.

Wartość inwestycji finansowanej z budżetu Gminy Ryczywół to ponad 700 tys. zł.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież