Wystartowała Karta Seniora w Rogoźnie

Karta Seniora w Rogoznie

Seniorzy gminy Rogoźno doczekali się swojej Karty Seniora.

Na swojej stronie internetowej Urząd Gminy Rogoźno opublikował w dniu wczorajszym komunikat dotyczący Karty Seniora.

Szanowni Mieszkańcy,

z przyjemnością informujemy, że na terenie Gminy Rogoźno ruszył „Program Rogozińska Karta Seniora”.

Program adresowany jest do seniorów 60+ zamieszkałych w gminie. Zapraszamy chętnych do udziału w Programie.

Czekają na Państwa liczne zniżki, upusty oraz rabaty!
Aby stać się posiadaczem Karty Seniora, wystarczy osobiście złożyć Wniosek o wydanie Karty. Upoważnia ona do korzystania z rabatów. Wniosek jest dostępny w siedzibie Urzędu Miejskiego (w punkcie informacji na parterze) oraz na stronie internetowej www.rogozno.pl, w zakładce „Karta Seniora”.

Wydanie karty jest bezpłatne!

Pozyskaliśmy już pierwszych partnerów Programu, którzy przyznają uprawnienia seniorom z zakresu kultury, rekreacji, usług: gastronomicznych, fryzjerskich, krawieckich, naprawy i pielęgnacji pojazdów samochodowych. Do programu przystąpiły również placówki handlowe: sklepy ogrodnicze, wędkarskie, odzieżowe, spożywcze, kwiaciarnie. Lista aktualnych partnerów Programu będzie systematycznie aktualizowana wraz z pojawiającymi się nowymi partnerami, których zachęcamy do składania deklaracji przystąpienia do Programu. 

Partnerzy, którzy przystąpią do Programu „Rogozińska Karta Seniora” otrzymają naklejkę „UCZESTNICZYMY W PROGRAMIE ROGOZIŃSKA KARTA SENIORA 60+”, którą należy zamieścić w widocznym miejscu w każdym ze wskazanych miejsc prowadzenia działalności, w których będą realizowane deklarowane uprawnienia.

Wniosek na Kartę Seniora ZOBACZ TUTAJ

Szczegółowych informacji udziela Wydział Rozwoju Gospodarczego i Promocji, tel. 785 009 412, pok. 23.

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież