Będą zmiany na obornickich Łazienkach

Beda zmiany na obornickich Lazienkach

Jeden z najbardziej cenionych miejsc wypoczynku w Obornikach ma zyskać w najbliższym czasie dodatkową atrakcję.

W przeszłości Łazienki były miejscem spotkań, wypoczynku i rekreacji. Władze Obornik dążą do tego, aby w jak największym stopniu przywrócić ten stan. Dlatego też przygotowany jest projekt budowy plaży oraz zaplecza.

Planujemy pozyskać środki na ten cel z Lokalnej Grupy Rybackiej 7 Ryb - poinformował nas obornicki radny, a zarazem członek Zarządu 7 Ryb Paweł Dreger. Nabór na ten cel zostanie ogłoszony ajszybciej w 3 kwartale tego roku.

Burmistrz Tomasz Szrama ubolewa nad jedną rzeczą: Chciałbym aby stworzyć komfortowe zaplecze sanitarne. Niestety może to nie udać się od razu.

Problem dotyczy budynku, który znajduje się przy Łazienkach, a miałby zostać zaadoptowany na sanitariaty. W tym celu byłoby trzeba przenieść mieszkańcó tego domu w inna lokalizację. Dotychczasowe negocjacje nie przyniosły efektu. Z tego też powodu najprawdopodobniej na Łazienkach dostawione zostaną przenośne toalety.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież