Rogoźno dofinansowało powiatowy chodnik w Garbatce

Rogozno dofinansowalo budowe powiatowego chodnika w Garbatce

W tym roku Garbatka będzie miała 500 metrów więcej chodnika. Rada Miejska Rogoźna dofinansowała powiatową iwestycję.

Garbatka to jedna z wielu miejscowości powiatu obornickiego leżąca przy drodze powiatowej. Co to oznacza dla jej mieszkańców to doskonale wiadomo. Dlatego też Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski postanowił pomóc w realizacji jednego zadania. 26 kwietnia Rada Miejska postanowiła o dofinansowaniu budowy chodnika w Garbatce. Jak czytamy w uchwale "Udziela się w roku 2017 z budżetu Gminy Rogoźno pomocy finansowej w formie dotacji celowej na rzecz Powiatu Obornickiego w wysokości 45.000zł z przeznaczeniem na "Przebudowę drogi powiatowej 2027P na odcinku 0,5km w Garbatce.""

Tym sposobem jeszcze w tym roku w Garbatce będzie bezpieczniej dla uczestników ruchu pieszego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież