Czy ZM GOAP funkcjonuje prawidłowo?

 

Czy GOAP funkcjonuje prawidlowo?

GOAP informuje między innymi przez stronę Urzędu Miejskiego o odbiorze śmieci problemowych. Problemowych... czyli jakich?

 

Jadąc po wsiach zauważyć można że mieszkańcy w dniu zbiórki wystawiają stare lodówki, telewizory, opony i inne. GOAP zbiera jednak śmieci wybrane. Dywany, szafy, meble, stare rowery... Co z nimi robic? Odpowiedź na to pytanie jest zdaje się dla wielu oczywista. Do lasu! Na przystanek autobusowy! Na drogi polne!

Problem doskonale znany jest Sołtysowi Ocieszyna Błażejowi Pacholskiemu. To właśnie na drogę za wiadukt często trafiają właśnie odpady problemowe. Dlaczego tam? Blisko "jedenastki", ciemno a i samochodem dojazd jest dobry. Jak opowiada Sołtys Pacholski, kilka razy do roku zgłasza na straż miejską dzikie wysypiska. Ludzie wyrzucają dosłownie wszystko: przeterminowane produkty spożywcze, eternit, stare meble, gruz, pozostałości po remoncie czy nawet skoszoną trawę... ale w workach. Czyżby powtarzała się sytuacja, że GOAP nie odebrał odpadów zielonych, bo były załadowane do innych worków?

Zapytaliśmy przypadkowe osoby czy wiedzą co zrobić ze starym tapczanem. Niewielu naszych rozmówców znało odpowiedź na to pytanie. Czy zatem GOAP działa prawidłowo?

 

Komentarze   

+1 #1 Robrek 2017-05-06 11:56
Regularnie odwożę śmieci do punktu odbioru śmieci w Suchym Lesie, a że od ponad 20 lat zebrało się ich całkiem sporo na strychu, w garażu etc., to i ich ilość mała nie jest. Na razie śmieci ode mnie odbierają, ale mam zawsze "stróża-asysten ta", który pilnie przeszukuje worki i bada ich zawartość. Niedawno powiedział, że się dziwi tak dużej ilości śmieci, które przywożę. Na moją ripostę, że to te przechowywane od lat, zapytał:" Nie lepiej było to palić na działce?( folia,meble, plastik,płyty itd.), przecież wielu do dzisiaj tak robi." No właśnie, dotykamy sedna problemu: bardziej podejrzany jest nadal ten, co ma śmieci i je odwozi od tego, który śmieci ma malutko bądź wcale.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież