Spotkanie Prezydenta RP z ORP Andrzeja Dudy (foto)

Prezydent Duda i Michal Zielinski

Najważniejszym wydarzeniem podczas wizyty Prezydenta Andrzeja Dudy w Obornikach było spotkanie z mieszkańcami na obornickim rynku. Nie był to jednak jedyny punkt programu pobytu Prezydenta w naszym mieście. Bezpośrednio z rynku gość specjalny udał się do Urzędu Miejskiego, w którym zaplanowane były kolejne spotkania.

Do budynku Urzędu Miejskiego Prezydent Andrzej Duda wszedł w asyście Burmistrza Tomasza Szramy i Wiceprezesa Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości Michała Zielińskiego.

Na parterze magistratu czekali już członkowie, założonego jeszcze przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku, Obywatelskiego Ruchu Poparcia Andrzeja Dudy w Obornikach. Blisko 40 osobowa grupa entuzjastycznie przywitała Prezydenta Andrzeja Dudą, a podczas krótkiego spotkania odbywającego się w rodzinnej atmosferze  członkowie ruchu poparcia mieli możliwość do krótkich rozmów, zdobycia autografu Prezydenta  oraz oczywiście licznych zdjęć z głową państwa polskiego.

Pan prezydent podziękował zgromadzonym za aktywną działalność i wsparcie zarówno podczas kampanii wyborczej jak i w czasie Jego prezydentury.

Następnie w sali sesyjnej zaplanowano spotkanie Prezydenta Dudy z samorządowcami , podczas którego Michał Zieliński przekazał Panu Prezydentowi w imieniu wszystkich członków obornickich struktur Prawa i Sprawiedliwości płaskorzeźbę przedstawiającą Ukrzyżowanego Chrystusa.

Prezydentowi bardzo spodobało się to dzieło sztuki sakralnej i zapewnił, że znajdzie ono godne miejsce w prezydenckiej kaplicy.

Prezydent odwzajemnił się szefowi obornickich struktur Prawa i Sprawiedliwości okolicznościowym upominkiem.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież