Mały most przejezdny w przyszłym tygodniu!

maly most oborniki

Już w przyszłym tygodniu przejezdny będzie mały most w Obornikach.

Remont drewnianej przeprawy na rzece Warcie zaplanowano do połowy lutego. Udało nam się dowiedzieć, że kierowcy przejadą po nim znacznie szybciej!

Pracownicy firmy DROMOST z Wielunia dzięki sztucznemu oświetleniu mogą dłużej pracować. W efekcie szybciej będzie można oddać do użytku główną część mostu. Zadowoleni będą zapewne kierowcy, którzy najprawdopodobniej przejadą po nim już we wtorek 31 stycznia. Część przeznaczona dla pieszych będzie kończona w następnych dniach.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież