Od 30 maja rusza REGIO 951 do Poznania! Sprawdź ceny i rozkład jazdy

Regio 951 rusza 30 maja

 

Od 30 maja rusza linia REGIO 951, którą będzie obsługiwał PKS Poznań. Zastąpi ona linię 951 obsługiwaną do końca kwietnia przez BUS4U.

Po kilku tygodniach wyczekiwania ruszy w końcu połączenie z Obornik do Poznania wykonywane przez PKS Poznań. Przewoźnik ze stolicy Wielkopolski zaproponował na początek połączenia co 1,5 godziny od wczesnych godzin rannych. Ceny biletów okazują się także atrakcyjne. Normalny na całą trasę kosztować będzie 8,60zł. PKS oferuje także pełną gamę zniżek.

Dla zainateresowanych są również bilety miesięczne. Ich cena jest jednak już mniej atrakcyjna. 

Komentarze   

0 #2 Guest 2016-05-18 20:16
Cytuję Patryk:
Wie ktoś może czy te kursy odbywać się będą również w soboty i niedziele oraz święta? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Tak będą kursowały w soboty i niedzielę.
Cytować
+3 #1 Patryk 2016-05-18 15:00
Wie ktoś może czy te kursy odbywać się będą również w soboty i niedziele oraz święta? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież