Pożar w Karolewie - zdjęcia i film z drona

W Karolewie spłonęło blisko 80 hektarów zboża i słomy. Dziś prezentujemy zdjęcia i film z drona.

Pożar wybuchł w niedzielę 22 lipca ok. godz. 16:00. W zdarzeniu wzięło udział prawie 20 zastępów straży pożarnej. Spłonęło wiele hektarów zboża. Udało się jednak uratować ok. 70ha. OSP Rogoźno udostępniła nam zdjęcia i film z miejsca tragedii.

Przypominamy przy okazji po raz kolejny o tym, jak powinniśmy się zachowywać w sytuacji pożaru. W krótkim wywiadze te ważne uwagi przekazał nam dh Sebastian Rabsch (wywiad jest tutaj).

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież