Atak wilków na niedźwiedzie

Atak wilków na niedźwiedzie

Szybka i zdecydowana reakcja bieszczadzkiego leśnika uchroniła dwa małe niedźwiedzie zaatakowane przez watahę wilków.

W opisie do zamieszczonego na profilu społecznościowym filmu leśnicy podali informację: „Bywa, że czasem trzeba opowiedzieć się po jednej ze stron ....z cyklu leśne przeżycia przeróżne (atak wilczej watahy na niedźwiedzie).”

Bieszczady to piękne góry, które z roku na rok coraz mocniej pokrywają się roślinnością leśną, wzrasta tam również liczba dzikiej zwierzyny i to nie na terenach objętych ochroną bierną, rezerwatów czy parku narodowego, a w tzw. lasach gospodarczych, gdzie gospodarują nadleśnictwa.

Film niecałą godzinę po publikacji osiagnął około 10000 wyświetleń.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież