Grzyby zbierają z ... samochodu?

W tym roku mamy sporo grzybów, jednak spacer do lasu to niestety niestety wodok dziesiątek samochodów, masy śmieci.

Upominanie, ostrzeganie, wystawianie mandatów to działania na chwile. Po prostu w naszym społeczeństwie brak najzwyklejszej kultury i szcunku do otoczenia.

Można się tłumaczyć, że nie ma parkingów, że nie znamy okolicy, że na koniec NIE ZNAMY PRAWA. Wszyscy znamy te bajki, po prostu każdy chce wjechać jak najgłębiej w las w nadziei, że będzie tam pierwszy. Leśnicy starają się być wyrozumiali, jednak gdzieś są granice i uprzejmości i tolerancji do łamania przepisów ale i zdrowego rozsądku.

Pozdrawiamy kierowcę samochodu ze zdjęcia, który wjechał na drogę leśną, pozostawił tam samochód -  czym złamał prawo i takowe jest zagrożone mandatem, grzywną lub pouczeniem. LAS to nie parking i nie droga publiczna. Każda nieoznakowana droga oznaczeniami drogowymi, nie leśnymi, nie jest dopuszczona do ruchu!

Z szczegółową informację co można czego nie można w lesie można zapoznać się na stronie http://www.lasy.gov.pl/pl/informacje/faq/samochod

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież