Jutro pierwszy dzień wiosny

W poszukiwaniu wiosny najlepiej wybrać się do lasu, tam na pewno można znaleźć, usłyszeć i poczuć wiosnę. To wszystko można poczuć w lesie, ogromna radość z rodzącej się życia przyrody … i radość z tego wszystkiego mija bardzo szybko na widok porzuconych w lesie śmieci.

Odcinek około 1,5 km, zebranych 24 butelek po piwie, 18 puszek i kilkanaście pudełek, papierów, spory worek śmieci, ale na samym wyjściu z lasu pojawiło się kolejne małe śmietnisko to już całkowicie ręce opadły.

 

wiosna2

 

CZYM KIERUJĄ SIĘ CI ŚMIECIARZE??!!! Trudno zrozumieć te osoby, które idą sobie do lasu z piwem, butelkami, plastikami i pozostawiają po sobie te świadectwa swojej tam bytności. Czy to popisywanie się przed kimś? Czy to zwykła głupota?

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież