Dziś msza św. na obornickim Rynku

Dziś o godz. 20:00 na Rynku w Obornikach odprawiona zostanie msza św.

Od 6 do 19 października w parafiach obornickich odbywają się Dni Kultury Chrześcijańskiej. To właśnie w ramach nich dziś odprawiona zostanie msza św. w intencji kanonizacji Jana Pawła II.

W kościele pw. św. Józefa w czwartek 17.10.2013r. po mszy św. (18:30) odbędzie się spotkanie z fotografem watykańskim Arturo Marim. W sobotę natomiast odbędzie się koncert Antoniny Krzysztoń.

Dodaj komentarz

Zasady:
Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: dres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież