Zmiany w parafiach Maniewo i Objezierze

Nowi księża rozpoczną za kilka tygodni posługę kapłańską w parafiach Maniewo i Objezierze.

Kuria na bieżąco aktualizuje zmiany personalne w archidiecezji poznańskiej. Te nastąpią wkrótce w Maniewie i Objezierzu. Od 01.07.2019 w związku z przejściem na emeryturę ks. kan. Bolesława Kapuścińskiego w parafiipw. św. Mikołaja w Maniewie posługę obejmie ksiądz Mariusz Janc z Iwna. Zmiana nastąpi także w parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła w Objezierzu. Ks. Zbigniewa Szlachetkę zastąpi ks. kan. Tomasz Tomczak.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież