fbpx

Najlepszy prezent z okazji 18-tych urodzin

Wszyscy wiedzą, że osiemnaste urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego nastolatka. Nie czekaj i sprawdź, co warto podarować z okazji osiemnastych urodzin.

 

Zarówno chłopacy jak i dziewczyny, zastanawiają się, co ciekawego dostaną na osiemnaste urodziny. W tym wyjątkowym dniu nie warto ich zawieść. Jeśli nadal nie wiesz, jaki prezent podarować z okazji ukończenia osiemnastego roku życia, już dziś zobacz najpopularniejsze propozycje prezentowe na osiemnastkę.

Wyjątkowy prezent na osiemnastkę – sprawdzone propozycje

Prezent na 18 urodziny dla chłopaka:

Emocjonujący escape room

Wizyta w escape room z przyjaciółmi to marzenie każdego nastolatka! Choć osiemnasty rok życia kojarzy się z dorosłością, to jednak nie należy zapominać, że dobra i ekscytująca zabawa jest istotna w każdym wieku. Escape room, jako pomysł na prezent z pewnością sprawdzi się idealnie.

Fascynująca jazda za kierownicą samochodu terenowego

Potrzeba adrenaliny jest niezwykle ważna dla nastolatków, którzy właśnie ukończyli osiemnasty rok życia. Ich niespożytą energię można z łatwością ukierunkować na bezpieczne tory, jakimi okazać się może emocjonujący Off-Road. Jak zafundować nastolatkowi jazdę samochodem terenowym po bezdrożach? To banalnie proste! Wystarcz wejść na stronę prezentmarzen.com, aby wybrać prezent marzeń dla nastolatka.

Jazda za kierownicą ferrari

Nie da się ukryć, że jazda sportowym samochodem jest marzeniem nie tylko każdego chłopca, lecz również każdego nastolatka i niemal każdego mężczyzny. Dlatego jazda za kierownicą ferrari to idealny prezent dla młodego fana motoryzacji, który przez długie lata nie zapomni o tej niesamowitej przygodzie.

Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny:

Niezapomniane zakupy ze stylistą

Osiemnasty rok życia to czas wielkich przemian, starsze nastolatki stają się kobietami i pewnym krokiem wkraczają w dorosłość. Aby im w tym pomóc, warto zafundować im zakupy ze stylistą. Profesjonalny stylista wprowadzi młodą kobietę w świat mody, a także podpowie, czym się kierować podczas modowych zakupów. Ten wyjątkowy z pewnością sprawi, że dorastająca kobieta będzie mogła z dumą wejść w dorosłe życie.

Relaksacyjny masaż

Czy masaż, jako prezent dla nastolatki to dobry pomysł? Oczywiście! Pierwszy w życiu masaż z pewnością pozwoli młodej kobiecie zaznać odrobiny luksusu. Dodatkowo, relaksacyjny masaż odpręży umysł i może sprawić, że niegdyś zagubiona nastolatka, dziś z optymizmem i ze spokojem spojrzy w swoją przyszłość, która stoi przed nią otworem.

Manicure SPA dla młodej kobiety

Nie od dziś wiadomo, że nastolatki już od najmłodszych lat uparcie dążą do dorosłości. Dlatego właśnie ukończenie osiemnastego roku życia jest wydarzeniem, które warto uczcić w specjalny sposób. Jak to zrobić? Doskonałym i jednocześnie bardzo prostym rozwiązaniem okazuje się manicure SPA, który doda młodej kobiecie pewności siebie i pozwoli jej na zaznanie kobiecości w zupełnie nowej odsłonie.

Kurs sushi

Bez wątpienia kurs sushi będzie niemałym zaskoczeniem dla nastolatki, która nie tylko nabierze pewności siebie zdobywając nowe umiejętności, lecz również będzie mogła pochwalić się swoimi umiejętnościami przed znajomymi.