fbpx

Mały człowiek bez tajemnic

Dlaczego noworodek kicha? Czym najbardziej lubi bawić się 3-miesięczne niemowlę? Co widzi w lustrze półroczne dziecko? Odpowiedzi na te i inne pytania znaleźć będzie można w czerwcu na łamach serwisu mamazone.pl. Kalendarz rozwoju niemowlaka – nowy projekt serwisu dla mam powstał, by zaspokoić ciekawość rodziców i po raz pierwszy w niezwykle prostej i przystępnej formie przekazać niezbędną wiedzę, popartą autorytetami ekspertów.

W 12 odcinkach filmowego kalendarza, z których każdy będzie poświęcony jednemu miesiącowi życia niemowlaka, 14 małych bohaterów, ich mamy i 8 specjalistów z różnych dziedzin medycyny odkryją przed rodzicami tajemnice związane z pierwszym rokiem życia ich dziecka. Kalendarz rozwoju niemowlaka pozwoli spojrzeć dorosłym na świat oczyma dziecka. Pokaże w jak niewiarygodnym tempie potrafi zmieniać się często niedoceniany organizm małego człowieka. Dzięki profesjonalnym animacjom rodzice będą mieli okazję podejrzeć m.in. zmiany w proporcjach ciała, przyrost mięśni i kości, a także rozwój mózgu, który w pierwszym roku życia, w szczytowej fazie tworzy aż sto miliardów neuronów, i który powiększa się trzykrotnie.

Nigdy przedtem obserwacja dziecka nie była tak wielkim wyzwaniem. Nie była również tak fascynująca i poparta fachowym komentarzem ekspertów: pediatry, psychologa, położnej, ortopedy, stomatologa, logopedy, immunologa i dermatologa. W poszczególnych odcinkach filmu uświadomią oni rodzicom, jak ważna jest obserwacja malucha w okresie jego intensywnego wzrostu i podpowiedzą na co zwrócić szczególną uwagę.

Kalendarz rozwoju niemowlaka to kolejna już inicjatywa twórców serwisu mamazone.pl, która pozwoli rodzicom z większą świadomością i entuzjazmem towarzyszyć w rozwoju dziecka. Pierwszą z nich był unikatowy w polskim internecie kalendarz ciąży, z wieloma praktycznymi wskazówkami na całe 9 miesięcy. Zdobył zaufanie mam i to właśnie na ich życzenie powstały filmy prezentujące kolejny etap w życiu dziecka.

Pierwszy z odcinków nowej serii ukaże się w Internecie w Dzień Dziecka. Potem w regularnych odstępach, do końca czerwca pojawi się kolejnych jedenaście. Zapraszamy do odkrywania tajemnic małego człowieka!

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Mrowińska
Profile Public Relations
tel. +48 795475269
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.