fbpx

Kandydaci do Rady Powiatu Obornickiego z 2. okręgu

Kandydaci do Rady Powiatu z gmin Rogoźno i Ryczywół

77 kandydatów zostało zgłoszonych z gmin Rogoźno i Ryczywół do wyborów do Rady Powiatu Obornickiego, które odbędą się 16. listopada.

Swoich kandydatów zgłosiło 6 komitetów wyborczych. Na listach znajdziemy dobrze znane wszystkim nazwiska, jak: Bogusław Janus, Krzysztof Ostrowski, Jerzy Gacek, Piotr Gruszczyński, Gustaw Wańkowicz czy Robert Zimny. 

Poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów z okręgu nr 2, czyli z gmin Rogoźno i Ryczywół. Kandydatów z gminy Oborniki można znaleźć tutaj - kliknij.

KWW Porozumienie Obywatelskie Razem

  1. Gustaw Kazimierz Wańkowicz
  2. Jerzy Kazimierz Gacek
  3. Piotr Gruszczyński
  4. Joanna Kania
  5. Joanna Katarzyna Napierała
  6. Henryk Działo
  7. Adrianna Barbara Klęczar-Pawlak
  8. Jan Kazimierz Lis
  9. Marta Strzykała
  10. Henryk Siwiński
  11. Magdalena Krupczyńska
  12. Ryszard Juszkiewicz
  13. Grzegorz Ciesiółka
  14. Dorota Maria Mąderek

KWW SKO Nasza Gmina-Nasz Powiat

  1. Agata Pasternak
  2. Robert Zimny
  3. Leon Wiese
  4. Zbyszko Andrzej Kubisz
  5. Jacek Stanisław Waliszewski
  6. Wanda Teresa Bardzik
  7. Jacek Tadeusz Glapiak
  8. Bernardeta Daniela Łubianka
  9. Marek Jerzy Kowalski
  10. Maria Anna Sierzchuła
  11. Jan Nowacki
  12. Michał Lis
  13. Dorota Figiel
  14. Bartosz Zdzisław Ewertowski

KWW Lewica Razem Oborniki-Rogoźno-Ryczywół

  1. Marek Edmund Hopa
  2. Zdzisław Kazimierz Hinz
  3. Błażej Cisowski
  4. Marcin Józef Sell
  5. Sara Andżelika Janeczek
  6. Wanda Maria Wiśniewska
  7. Damian Stanisław Goman
  8. Józef Zarębski
  9. Katarzyna Maria Janowska
  10. Maria Bogusława Nosal
  11. Marta Magdalena Gracz
  12. Monika Tabat
  13. Tomasz Błażejewski

KWW Sport i Bezpieczeństwo

  1. Krzysztof Mariusz Ostrowski
  2. Krystyna Stanisława Gromanowska
  3. Bartosz Ryszard Dworzański
  4. Roman Piąkowski
  5. Tadeusz Miężalski
  6. Krystian Kaczmarek
  7. Dawid Kalff
  8. Łukasz Ignac
  9. Małgorzata Długosz-Górzna
  10. Joanna Michaluk
  11. Angelika Bernadeta Pilarska
  12. Beata Teresa Marek-Góra
  13. Małgorzata Maria Lang
  14. Rafał Stanisław Drewicz

KW PSL

  1. Bogusław Janus
  2. Kazimierz Zieliński
  3. Barbara Zielińska
  4. Wiesław Antoni Wendlandt
  5. Longina Irena Krzemińska-Zenger
  6. Kazimierz Fryc
  7. Waldemar Paweł Pawlak
  8. Tadeusz Czechowski
  9. Marzena Witkowska
  10. Ewa Siwakowska
  11. Krystian Karnicki
  12. Grażyna Wendlandt
  13. Grzegorz Tetzlaff
  14. Paweł Wardęga

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Dorota Maria Krzywoszyńska-Urban
  2. Henryk Tadeusz Szrama
  3. Lucjan Marian Pacholczak
  4. Adam Rakowski
  5. Jolanta Elżbieta Noak
  6. Paweł Jan Tomczak
  7. Bolesława Kazimiera Świderska
  8. Jerzy Kazimierz Stachowiak