Oborniki: wyniki wyborów do rady miejskiej

Prezentujemy wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Obornikach w podziale na na okręgi i poszczególnych kandydatów.

Najwięcej głosów uzyskała pani Beata Matelska, aż 374 głosy. Do Rady Miejskiej dostało się 16 radnych z KWW T.Szramy, 3 z SiG, 1 z Lewicy i 1 z  KWW M.Zielińskiego.

Okręg wyborczy nr 1

1

MIKOŁAJCZAK Krzysztof Szczepan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców LEWICA RAZEM Oborniki-RogoźnoRyczywół, Lista nr 16

27

2

SMEKTAŁA Maciej Grzegorz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

106

3

PIOTROWSKI Krzysztof Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki Dla Każdego, Lista nr 21

246

4

NOWAK Eugeniusz Jan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

244

 
Okręg wyborczy nr 2

1

TWAROGAL Robert Przemysław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

77

2

SZYMOT Adrian zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Sport i Bezpieczeństwo, Lista nr 23

83

3

GINTROWICZ Andrzej Janusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

317

 
Okręg wyborczy nr 3

1

LIBERSKA Magdalena zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

67

2

SIEKIERSKI Michał Tadeusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki Dla Każdego, Lista nr 21

74

3

STAWICKI Marek Mateusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Sport i Bezpieczeństwo, Lista nr 23

60

4

BRODNIEWICZ Henryk Antoni zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

199


Okręg wyborczy nr 4

1

KUKLEWSKI Hubert zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców LEWICA RAZEM Oborniki-RogoźnoRyczywół, Lista nr 16

82

2

BĄCZYK Krzysztof Paweł zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

68

3

KELLNER-KACZMAREK Katarzyna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki Dla Każdego, Lista nr 21

61

4

DREWICZ Paweł zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

334


Okręg wyborczy nr 5

1

HARAJ Władysław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców LEWICA RAZEM Oborniki-RogoźnoRyczywół, Lista nr 16

133

2

PIOTROWSKA Honorata Anna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki Dla Każdego, Lista nr 21

81

3

PEDA Milena Weronika zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Sport i Bezpieczeństwo, Lista nr 23

131

4

KULUPA Marek Stanisław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

221

Okręg wyborczy nr 6

1

LICZAK Waleria zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców LEWICA RAZEM Oborniki-RogoźnoRyczywół, Lista nr 16

86

2

BUKOWSKI Damian Marek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

87

3

KAMIŃSKI Tomasz Marcin zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki Dla Każdego, Lista nr 21

114

4

PAULUS Jarosław Edward zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

216

Okręg wyborczy nr 7

1

PROTASEWICZ Piotr Adrian zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki DlaKażdego, Lista nr 21

176

2

MATELSKA Beata Katarzyna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

374

Okręg wyborczy nr 8

1

TALAR Zenon zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców LEWICA RAZEM Oborniki-RogoźnoRyczywół, Lista nr 16

172

2

ŁUCZKOWIAK Henryka zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

103

3

WRÓBLEWSKI Artur Łukasz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

191

4

DASZKIEWICZ Mateusz Błażej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mateusza Daszkiewicza dla 8 WartoWalczyć, Lista nr 27

90

 
Okręg wyborczy nr 9

1

LIS Bernard zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców LEWICA RAZEM Oborniki-RogoźnoRyczywół, Lista nr 16

75

2

BARTKOWIAK Wiesław Stanisław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki DlaKażdego, Lista nr 21

115

3

NOSAL Jarosław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

331


Okręg wyborczy nr 10

1

BOCH Stanisław Tadeuszzgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

215

2

ŁOKAJ Paweł Jacekzgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki DlaKażdego, Lista nr 21

100

3

CYRANEK Waldemarzgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

290


Okręg wyborczy nr 11

1

RATAJSKI Ryszard zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców LEWICA RAZEM Oborniki-RogoźnoRyczywół, Lista nr 16

113

2

GACEK Eugeniusz Tomasz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

175

3

LEMAŃSKI Marek Henryk zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

290


Okręg wyborczy nr 12

1

ZIELIŃSKI Michał Witoldzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki DlaKażdego, Lista nr 21

222

2

MAŃCZAK Ariel Łukaszzgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

326


Okręg wyborczy nr 13

1

DĄBROWSKI Leszek Mikołajzgłoszony przez Komitet WyborczyWyborców Michała Zielińskiego Oborniki DlaKażdego, Lista nr 21

146

2

CHUDZICKA Lucyna Agnieszkazgłoszonaprzez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Wieś, Lista nr 22

230

3

DREGER Paweł Wojciechzgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców TomaszaSzramy, Lista nr 24

231


Okręg wyborczy nr 14

1

MAŁYSZEK Renata Barbara zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

263

2

WERNER Wojciech Ryszard zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki DlaKażdego, Lista nr 21

21

3

STACHOWIAK Grzegorz zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Nasza Wieś, Lista nr 22

165

4

ADAMEK Kazimierz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

183

 
Okręg wyborczy nr 15

1

NOWAK Magdalena zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

105

2

CZŁAPA Stefan Jan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki DlaKażdego, Lista nr 21

49

3

KLUPCZYŃSKI Zygmunt zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

213


Okręg wyborczy nr 16

1

WILIŃSKI Adam Michał zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców LEWICA RAZEM Oborniki-RogoźnoRyczywół, Lista nr 16

38

2

NOGALSKI Zenon Leon zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

147

3

KAŹMIERCZAK Ewa zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

289

 
Okręg wyborczy nr 17

1

GRONOSTAJ Przemysław zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców LEWICA RAZEM Oborniki-RogoźnoRyczywół, Lista nr 16

151

2

RYDZEWSKA Anna Stanisława zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

320

3

KRAMER Wojciech Jan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki DlaKażdego, Lista nr 21

43

4

RAKOWSKA Kinga zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

74

 
Okręg wyborczy nr 18

1

STAŃKO Adam zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców LEWICA RAZEM Oborniki-RogoźnoRyczywół, Lista nr 16

115

2

DROZDOWSKI Arkadiusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

55

3

MAŁECKA Ewelina Zofia zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki DlaKażdego, Lista nr 21

22

4

KUBIATOWICZ Bożena Małgorzata zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Wieś, Lista nr 22

73

5

ŁUKASZYK Aleksandra Maria zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

105

6

MAGDZIARZ Mateusz Zbigniew zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Mateusza Magdziarza, Lista nr 25

74

7

POSPYCHAŁA Aleksandra zgłoszona przezKomitetWyborczy Wyborców Wiejskich, Lista nr 26

38

 
Okręg wyborczy nr 19

1

MAJKOWSKI Andrzej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

244

2

BARNAŚ Gracjan Krzysztof zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki DlaKażdego, Lista nr 21

91

3

PACHOLSKI Błażej zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

266

 
Okręg wyborczy nr 20

1

MAGDZIAREK Irena zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr 20

181

2

WALKOWSKI Andrzej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki DlaKażdego, Lista nr 21

128

3

TECŁAW Marek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Wieś, Lista nr 22

87

4

GARCZEWSKA Maria Magdalena zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

106

 
Okręg wyborczy nr 21

1

LOBERMAJER Aleksandra Stanisława zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców LEWICA RAZEM Oborniki-RogoźnoRyczywół, Lista nr 16

77

2

KUBISIAK Michał zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni i Gospodarni, Lista nr20

82

3

KONIECZNY Marek Paweł zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego Oborniki DlaKażdego, Lista nr 21

87

4

MUCHA Agnieszka Sylwia zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Wieś, Lista nr 22

119

5

MIKOŁAJCZAK Edyta Joanna zgłoszona przezKomitet Wyborczy Wyborców Tomasza Szramy, Lista nr 24

160

 

UWAGA! Przedruk możliwy tylko po uzyskaniu zgody wydawcy portalu!!

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież