Lista kandydatów do Rady Miejskiej w Obornikach 2014

Publikujemy listę kandydatów do Rady Miejskiej w Obornikach. 16 listopada odbędą się wybory do władz samorządowych. Dla naszych małych ojczyzn to najważniejsze wybory.

Dzisiaj publikujemy liste kandydatów do Rady Miasta i Gminy Oborniki. Łącznie zgłoszono 76 kandydatów. Zestawienie podzielone jest wg. okręgów wyborczych.

*) Komitet Wyborczy Tomasza Szramy

**) Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zielińskiego OBORNIKI DLA KAŻDEGO

nr okr.

granice okręgu wyborczego

 T.Sz *)

KWW LEWICA RAZEM Oborniki- Rogoźno- Ryczywół

KWW MZ OdK **)

 SiG

 INNE KOMITETY

1

miasto Oborniki: ulice: Armii Poznań nry 1 i 3 oraz od 5 do końca, Cicha, Szczepana Gniedzińskiego, Gołaszyńska, Graniczna, Maksymiliana Jackowskiego, Jesienna, Karola Marcinkowskiego, Komunalna, Krańcowa, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Łąkowa, Mostowa, Nowa, Objezierska, Okrężna, Piaskowa, Pogodna, Poprzeczna, Słoneczna, Edwarda Sowiaka, Sportowa, Wiosenna

Eugeniusz Nowak

Krzysztof
Mikołajczak

Krzysztof
Piotrowski

Maciej Smektała

 

2

miasto Oborniki: ulice: 11 Listopada nry parzyste od 2 do 22, 3 Maja, Bosmana Leśniaka, Mikołaja Kopernika nry parzyste od 22 do końca oraz nry nieparzyste od 29 do końca, Kowalska, Lipowa, Łukowska, Adama Mickiewicza, Młyńska nry parzyste od 14 do końca oraz nry nieparzyste od 25 do końca, Powstańców Wielkopolskich

Andrzej Gintrowicz

 

 

Robert Twarogal

Adrian
Szymot – Bezpie-
czeństwo
i Sport

3

miasto Oborniki: ulice: Armii Poznań 2 i 4, Czarnkowska nry nieparzyste od 3a do 19 oraz nry parzyste od 4 do 28, Kościelna, Krótka, Księdza Stefana Szymańskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od 1 do 48, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Przesmyk, Rynek, Sądowa, Spacerowa, Starorzeczna, Szamotulska, Szkolna, Średnia, Wąska, Wjazdowa, Wymysłowska, Zacisze, Zamkowa

Henryk Brodniewicz

  

Michał
Siekierski

Magdalena Liberska

Marek
Stawicki – Bezpie-
czeństwo
i Sport

4

Oborniki: ulice: 11 Listopada nry nieparzyste od 1 do końca, Cmentarna, Garażowa, Mikołaja Kopernika nry nieparzyste od 1 do 27 oraz nry parzyste od 2 do 20, Młyńska 6A, 8B, 8C, 8D oraz od 11 do 13

Paweł Drewicz

Hubert
Kuklewski

Katarzyna
Kellner - Kaczmarek
Krzysztof
Bączyk

  

5

miasto Oborniki: ulice: 11 Listopada nry parzyste od 24 do końca, Edmunda Stefanowicza, Jagiellońska, Kasztanowa, Łazienkowa, Konstantego Łopatyńskiego, Majora Mikołaja Dobrzyckiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od 49 do końca, Młyńska nry parzyste od 2 do 6 oraz 8 i 10, Szpitalna, Żwirki i Wigury

Marek
Kulupa

Władysław
Haraj

Honorata
Piotrowska

   

Milena
Peda
–Bezpie-
czeństwo
i Sport

6

miasto Oborniki: ulice: Betoniarska, Boczna, Fryderyka Chopina, Hugo Kołłątaja, Kowanowska, Kwiatowa, Stanisława Moniuszki, Owocowa, Ignacego Paderewskiego, Polna, Przemysłowa, Różana, Rzemieślnicza, Spokojna, Stanisława Staszica, Towarowa, Piotra Wedelickiego

Jarosław Paulus

Waleria
Liczak

Tomasz Kamiński

Damian Bukowski

 

7

miasto Oborniki: ulice: Generała Romana Abrahama, Generała Franciszka Altera, Generała Władysława Andersa, Generała Zygmunta Berlinga, Generała Mikołaja Bołtucia, Brzozowa, Chłopska, Czarnkowska nry nieparzyste od 57 do 165 oraz nry parzyste od 66 do końca, Generała Henryka Dąbrowskiego, Franciszka Jaegera, Jaworowa, Juliana Kubiaka, Kalinowa, Generała Franciszka Kleeberga, Generała Tadeusza Kościuszki, Generała Tadeusza Kutrzeby, Generała Stanisława Maczka, Nad Wełną, Półwiejska, Generała Kazimierza Pułaskiego, Generała Stefana Roweckiego, Rudki, Generała Władysława Sikorskiego, Generała Stanisława Taczaka, Topolowa, Wierzbowa

Beata Matelska

 

Piotr  Protasewicz

 

 

8

miasto Oborniki: Aleja Akacjowa, ulice: Bielawska, Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Ignacego Daszyńskiego, Jesionowa, Klonowa, Leopolda Okulickiego, Leszczynowa, Ludwika Waryńskiego, Olchowa, Romana Dmowskiego, Stanisława Mikołajczyka, Wiązowa, Wincentego Witosa, Wojciecha Korfantego, sołectwo Dąbrówka Leśna (wsie: Dąbrówka Leśna, Bębnikąt, Mycin)

Artur Wróblewski

Zenon
Talar

 

Henryka Łuczkowiak

Mateusz
Daszkiewicz
(własny
komitet)

9

miasto Oborniki: ulice: 15 Sierpnia, 1 Maja, 25 Stycznia, Armii Krajowej od 1 do 5, Droga Leśna 23 oraz od 28 do 31, Franciszka Mikołajczaka, Kręta, Marii Dąbrowskiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Marii Rodziewiczówny, Marii Skłodowskiej-Curie, Zofii Nałkowskiej

Jarosław Nosal 

Bernard
Lis

Wiesław Bartkowiak

 

 

10

miasto Oborniki: ulice: Armii Krajowej nry nieparzyste od 15 do końca, Czarnkowska nry nieparzyste od 19A do 55 oraz nry parzyste od 30 do 64, Droga Leśna od 1A do 22, od 24 do 27 oraz nry parzyste od 32 do 40, Franciszka Łazarewicza, Nad Wartą, Obrzycka od 1 do 113, Szarych Szeregów 1 i 2, Tartaczna, Wodna

Waldemar
Cyranek

 

Paweł Łokaj

Stanisław
Boch

 

11

miasto Oborniki: ulice: Armii Krajowej od 6 do 14 i 16, Szarych Szeregów od 3 do końca

Marek
Lemański

Ryszard
Ratajski

 

Eugeniusz  Gacek

 

12

miasto Oborniki: ulice: Antoniego Kruszki, Droga Leśna nry nieparzyste od 33 do końca oraz nry parzyste od 60 do końca, Harcmistrza Jana Miękusa, Obrzycka od 115 do końca, Wybudowanie, sołectwo Słonawy

Ariel
Mańczak

   

Michał  Zieliński

   

  

13

sołectwa: Chrustowo, Niemieczkowo, Sławienko, Uścikowo, Uścikówiec, Wymysłowo

Paweł
Dreger

  

Leszek
Dąbrowski

  

Lucyna
Chudzicka
(własny
komitet)

14

sołectwa: Bąblin (wsie: Bąblin, Marylówka), Bąblinek (wsie: Bąblinek, Wypalanki), Bąbliniec (wsie: Bąbliniec, Lipka), Kiszewko, Kiszewo, Nowołoskoniec, Podlesie, Stobnica

Kazimierz
Adamek

  

Wojciech
Werner

Renata
Małyszek

Grzegorz
Stachowiak
(Nasza
Wieś)

15

sołectwa: Osowo (wsie: Osowo Nowe, Osowo Stare), Popowo, Popówko, Przeciwnica (wsie: Przeciwnica, Dołęga, Ruks-Młyn), Sycyn, Urbanie (wsie: Urbanie, Zagaj), Wychowaniec, Żukowo (wsie: Żukowo, Nowakowo)

Zygmunt
Klupczyński

  

Stefan
Człapa

Magdalena
Nowak

  

16

sołectwo Kowanówko

Ewa Kaźmierczak

Adam
Wiliński

  

Zenon
Nogalski

  

17

sołectwo Rożnowo (wsie: Rożnowo, Marszewiec)

Kinga Rakowska

Przemysław
Gronostaj

Wojciech Kramer

Anna Rydzewska

  

18

sołectwa: Gołaszyn (wsie: Gołaszyn, Antonin), Kowanowo, Łukowo, Pacholewo, Żerniki

Aleksandra Łukaszyk

Adam
Stańko

Ewelina Małecka

Arkadiusz Drozdowski

Mateusz
Magdziarz
(własny
komitet)

Aleksandra
Pospychała
( własny
komitet)

Bożena
Kubiatowicz
(Nasza
Wieś)

19

sołectwa: Bogdanowo, Kowalewko, Ocieszyn

Błażej Pacholski

  

Gracjan Barnaś

 A. Majkowski 

  

20

sołectwa: Gołębowo, Maniewo, Nieczajna (wsie: Nieczajna, Sepno), Świerkówki, Wargowo

 Maria Garczewska

  

 Andrzej  Walkowski

Irena
Magdziarek

Marek
Tecław
(Nasza
Wieś)

21

sołectwa: Górka, Lulin, Objezierze, Ślepuchowo

Edyta Mikołajczak 

Aleksandra
Lobermajer

Marek Konieczny

Michał
Kubisiak

Agnieszka Mucha
(Nasza
Wieś)

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież