Lokale wyborcze otwarte

Mieszkańcy powiatu obornickiego mogą od godz. 07:00 oddawać głosy w wyborach do Parlamentu Europejskiego. 

 

26 maja to nie tylko Dzień Matki. Tego dnia odbywają się bowiem wybory do europarlamentu. Lokale wyborcze zostały otwarte o godz. 07:00. Głosy będzie można oddawać do godz. 21:00. Do tej też godziny obowiązuje cisza wyborcza. 

Idąc do urny musimy pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości. Dziś wyborcy okręgu nr 7, a więc także powiatu obornickiego, mają do wyboru 6 list. Każda z nich zawiera 10 kandydatów. Spośród tych 60 nazwisk wybieramy jedno. Robimy to poprzez postawienie znaku X w kratce przy danym kandydacie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież