Nowa funkcjonalność w systemie OptiMES - zamówienia do dostawców

Jak przystało na nowoczesny i kompleksowy system do planowania i zarządzania produkcją, OptiMES dynamicznie się rozwija. Najbardziej świeży efekt pracy bydgoskich programistów to funkcjonalność o nazwie Zamówienia do dostawców.

Jak przystało na nowoczesny i kompleksowy system do planowania i zarządzania produkcją, OptiMES dynamicznie się rozwija. Najbardziej świeży efekt pracy bydgoskich programistów to funkcjonalność o nazwie Zamówienia do dostawców.

Słowem przypomnienia - OptiMES - zaawansowany system MES

Planowanie produkcji i zarządzanie nią, to coś co można robić sprawnie i skutecznie. Właśnie w tym celu powstał OptiMES. Zbudowany jest z modułów odpowiadających głównym funkcjom realizowanym przez większość przedsiębiorstw produkcyjnych. Dzięki takiemu systemowi, każdy właściciel fabryki sam decyduje, czy zainwestować w perfekcyjną pracę magazynu (za sprawą modułu WMS), czy może postawić na nienaganne utrzymanie ruchu i maszyn (przy wykorzystaniu modułu CMMS). To tylko przykłady. W praktyce, w systemie OptiMES znajdziemy sposób na każdy problem organizacyjny czy funkcjonalny na produkcji i w działach z nią związanych. 

Zamówienia do dostawców - konkretnie i skutecznie

To idealne połączenie funkcjonalności, które upraszczają pracę na linii produkcja - dział zakupów - magazyn. Zebrane automatycznie z produkcji informacje o zapotrzebowaniu surowców do realizacji kolejnych zamówień, zestawiane są z aktualnym stanem magazynu i dostępnością surowców u dostawców. Lista zakupów tworzy się automatycznie, i w taki sam sposób wysyłana jest do dostawców. Natomiast magazyn otrzymuje informacje o terminie dostawy i dokumenty potrzebne do sprawnego jej przyjęcia. Tak w sporym uproszczeniu wygląda praca modułu Zamówienia do dostawców. 

Jakie ma znaczenie w kontekście ważnego działania, jakim jest planowanie produkcji? Ogromne! Przede wszystkim zdejmuje z pracowników znaczącą część odpowiedzialności za skoordynowanie pracy kilku działów firmy. Informacje zbierane i przetwarzane automatycznie nie generują błędów. Dostawy planowane są z odpowiednim wyprzedzeniem i dzięki temu produkcja działa w sposób ciągły i niezakłócony. Takie działania przekładają się na spore oszczędności, bo za sprawą pracy omawianego programu dla produkcji, surowce nie zalegają na magazynie (nie zajmują miejsca i czasu pracownikom), produkcja nie zalicza przestojów (wynikających z braku surowców), zlecenia realizowane są na czas. 

System MES dla Ciebie - warto!

Korzystanie z rozwiązań udostępnianych przez OptiMES jest tym korzystniejsze, że można zacząć to robić zupełnie za darmo i bez zobowiązań. Czternastodniowy test to opcja szczególnie dla tych, którzy zastanawiają się jak planowanie produkcji, wsparte automatycznym system sprawdzi się w ich działalności. Obserwując dotychczasowe działanie i rozwój Syneo.pl oraz ciągle wzrastającą popularność ich narzędzi dla produkcji można być spokojnym o satysfakcjonujące, długofalowe efekty i korzyści. Polecamy skorzystanie z rejestracji w systemie OptiMES, a w razie potrzeby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z jego twórcami - telefonicznie 517 827 436 lub mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież